• Обновено
Жените Лето Повик без Ракави Мини Фустани,Дами Денот на Независноста Знаме, Печати Оглавник Вратот Фустани за на Плажа Свадба Партија

Жените Лето Повик без Ракави Мини Фустани,Дами Денот на Независноста Знаме, Печати Оглавник Вратот Фустани

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ✿【За Големината】 : повеќе големината информации ве молиме погледнете на големината на табелата во сликата, препорачуваме 1-2 големина нагоре.Ако имате било какви прашања во врска со фустан, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас во рок од 24 часа. ✿【Материјал】 : Полиестер, мек материјал, лесни и удобни,а мора да се облекуваат во вашата гардероба, лесно може да се облекуваат или фустан надолу, удобен фустан и можете да го носат на целиот ден, долго. ✿【Повод】 : разноврсна се облекуваат за да се врткаат околу куќата, или да излезе и да се направи errands со.совршен долго макси фустан туника т маица, фустан мини фустан за секојдневен, плажа, секојдневно носење, канцеларија, на работа, дома, во формална страна, клуб, date night, свадба, саем,коктел, банкет, семеен собир, танц топка и др. ✿【Мода Колокација】 : Пар со вашиот омилен високи потпетици или сандали, станови, флип-flips, и сандали, уживајте во летните денови!стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна!Различни стилови dreses за вашиот избор. ✿✿Макси плажа фустани краток летни фустани висока половината летни фустани исклучување рамо летни фустани rayon жени на плажа се облекуваат жените бикини плажа облечи прикривање на жените плажа облечи chiffon плажа облечи линија жените плажа облечи midi плажа фустани, костими за капење лето фустани за жени со џебови летни фустани ладно рамо плажа облечи boho плажа облечи coverups за жени на плажа се облекува елегантно плажа чипка фустани плажа фустани долг ракав.Женска Печатење Шарени Фустан без Ракави Фустан V Деколте, А-Линија Макси Мини Sundress Ние може да гарантира дека целокупниот стил прикажани во фотографијата е точна, сепак може да има разлики во тоа како стил се појавува во текот носат.Тоа зависи од други физички варијабли, e.г.лични големината на телото, телото форма, ногата дел, висина, итн.Опис : Додворувања и секси v вратот краток фустан стил е голем моден тренд да добијат комплименти Таа е направена од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!Ги повикува сите неформални сака, ќе треба нашата фустан во својата гардероба.Сезона : Летни Пол : Жените Стил : Неврзан Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Печатени Ракав Должина : без Ракави Деколте : V Деколте, Декорација : Никој Она што ќе добиете : 1 X Фустан Забелешка : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.