• Обновено
Esdella Подигање на Решетката да се Монтира на Ѕид, Подигање на Полици Организаторот за Високи Чизми

Esdella Подигање на Решетката да се Монтира на Ѕид, Подигање на Полици Организаторот за Високи Чизми

Оценката:
DEN 245.52

Тековен
Во магацинот.

Ѕидот монтирани се подигне рек : Може да се закачи на ѕид или од врата на врата, да зачувате простор и лесно да се земе чевли.Одговара за Чевли : погоден за голем број на чевли, како што се долги, средни, кратко, кожени чизми.Отворен дизајн, лесен пристап до чизми, и не боли вашиот чизми.Виси со лепило кука, алатки за слободни.Големина : 7.95×5.71×2.36 инчи.Име : Esdella Подигање на Решетката да се Монтира на Ѕид, Подигање на Полици Организаторот за Високи Чизми 1. Може да се закачи на ѕид или од врата на врата, да зачувате простор и лесно да се земе чевли. 2.погоден за голем број на чевли, како што се долги, средни, кратко, кожени чизми. 3. Отворен дизајн, лесен пристап до чизми, и не боли вашиот чизми. 4. Виси со лепило кука, алатки за слободни. 5. Големина : 7.95×5.71×2.36 6 инчи. Материјали : јаглероден челик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.