• Обновено
TopPerfekt Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Fitbit Смисла, Меки Силиконски Шема Печатени Рака Замена Бендови за Жени Мажи (Леопард, S: за 5.5 - 7.2 Зглобовите)

TopPerfekt Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Fitbit Смисла, Меки Силиконски Шема Печатени Рака Замена

Оценката:
DEN 191.04

Тековен
Во магацинот.

【Совршено се Вклопуваат за Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 】 Шема Меки силиконски замена Рака компатибилен за Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3. На smartwatch не е вклучена. 【Две Големина и Мулти Боја】Мала големина одговара за 5.5"- 7.1"зглоб; Голема големина одговара за за 7,1"- 8.7"зглоб, големина може да се прилагодува со копчето.Мулти Боја шема бои се достапни за Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 ремени, можете да изберете различни моделот да се облекуваат вашиот colorfully живот. 【Трајни Моделот Печатење】Користат напредни Вода Трансфер Печатење Технологија обезбедува на моделот, бојата на овие Ремени да не исчезнат и го прави отпорни на корозија и издржливи. 【Високо Квалитетен Материјал】Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 Рака се направени од високо квалитетна меки силиконски материјал и флексибилни, еластомер, спречува кожата од иритација, мека и трајни производи за вашето секојдневно носење, погодни за жени и мажи. 【Одличен Подарок】 На fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 Шема Меки силиконски види Рака е уникатен и стилски, едноставен, но атрактивна, што сте различни од другите и да ги собере сите прилики, фустан или расположение во вашиот секојдневен живот.Тоа е најдобар подарок за свадба, роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Благодарноста, итн.Широка Примена Сценарио : како што се пливање, трчање и играат бејзбол, сад фудбал, рагби топка, голф, тенис топката и фитнес.Fitbit Смисла / Fitbit Обратно 3 Бендови се достапни во две големини и повеќе бои на модели.Можете да изберете различни обрасци, да се облекуваат шарени живот.Моделот Меки силиконски замена Бенд компатибилен за Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3. Модерен можат да одговараат на вашите различни тимови и да стојат во затворен и активности на отворено.Диверзифицирано избори:.Fitbit Смисла / Fitbit Обратно 3 Бендови се достапни во две големини и повеќе бои на модели.Можете да изберете различни обрасци, да се облекуваат шарени живот.Компатибилни производи:.Моделот Меки силиконски замена Бенд компатибилен за Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3. Тема:.Модерен можат да одговараат на вашите различни тимови и да стојат во затворен и активности на отворено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.