• Обновено
QuickNet Interconnect Кабел Собранието

QuickNet Interconnect Кабел Собранието

Оценката:
DEN 10459.92

Тековен
Во магацинот.

Влакна Тип : OM3. Запаливост Оценка : LSZH.Отпор Својства : Пламен-Отпорни.Кабел Боја : Аква.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, Ro HS Согласност.OM3 8 влакна, Interconnect, LSZH, Pan MPO Женски Pan MPO Женски, Метод Б, Оптимизиран ИЛ, 20 Метри, Аква.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.