• Обновено
Hagen Fluval FX5/FX6 Доза на Матични

Hagen Fluval FX5/FX6 Доза на Матични

Оценката:
DEN 333.60

Тековен
Во магацинот.

На FX5/FX6 доза матични е високо квалитетна замена на дел од Fluval што е погоден за користење со Fluval FX5 и FX6 високи перформанси филтри; a218, a219. На FX5/FX6 доза матични е високо квалитетна замена на дел од fluval што е погоден за користење со fluval FX5 и FX6 високи перформанси филтри; a218, a219.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.