• Обновено
3 Пакет долна облека Чорапи Фиока Организатор Divider, 24 Клетки Свитлива Ткаенина Плакарот Организатор Складирање Кутија за Чорапи, долна облека, Врски, Појаси

3 Пакет долна облека Чорапи Фиока Организатор Divider, 24 Клетки Свитлива Ткаенина Плакарот Организатор Складирање

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Ткаенина.Овие чорапи кабинет организаторите се изработени од не-плетени ткаенини.Тие може да ви помогне во одржување складирање хигиена.Оваа sock складирање кутија е со висок квалитет, таписерии изработка, и може да се користи за долго време.Големина : 24 мобилен чорапи фиока divider организаторот. 32 x 32 x 10 cm / 12.6 x 12.6 x 3.9 во, организатор кутии имаат голема големина за да одговара на вашите чорапи, долна облека и други облека, додатоци, како и.ПЛАКАРОТ ОРГАНИЗАТОР : плакарот организатор е совршен за организирање на вашите мали чорапи, долна облека, долна облека и др.Кога ќе завршите со алишта и лесно да им пристапите додека ви треба.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Постои zip линија на дното на организаторот кутии.можете да го вклучите или исклучите во рок од една секунда, со отворање на патент.Така можете да го складирање нив лесно еднаш, вие не треба да ги користите.ПРОСТОР SAVER : На фиока dividers се совршени за заштеда на простор на вашиот плакар, фиока, гардероба и кабинет, за да можете лесно да ги пронајдете песните што сакате, ќе ви заштеди многу време за подигање на вашите предмети.Издржливи Ткаенини : На фиока организаторите се изработени од квалитетна ткаенина.На засилен бод им овозможува на организаторот да трае долго и изврши и за време на употреба.Тоа е лесен и удобен за користење.Простор Saver : Има 4 x 6 клетки во оваа чорапи организаторот.Можете да ги зачувувате 24 пар чорапи во време и чува сите ваши предмети поделени во нивните одделни прегради.Расклопна дизајн на овие долна облека и sock организаторите може да те спаси простор.Широко се Користи : Ова е совршена фиока организаторите за чорапи, долна облека, врски, градник итн.исто така Можете да ги поставите во салон, фиока, спална соба и во кабинети.Одличен Подарок Избори : Совршен подарок за Мајките Ден, Нов семестар, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година, Housewarming.Материјал : Не-плетени Ткаенини.Големина : 13" x 13" x 3.9" (33 x 33 x 10 cm). 3 Пакет 24 Клетки : Секој слот мерка 2.1"x3.15" (5.3 x 8cm).Тежина : 0.8 Фунти.Боја : Сива Боја. 3 * Чорапи Долна Облека Фиока Организатор (72 Клетки).

Параметри на производот

Material:
Non-woven Fabric

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.