• Обновено
Sony KD55X80J 55 инчи X80J 4K Ултра HD LED Smart TV 2021 Модел Пакет со 1 Година Продолжена Заштита План

Sony KD55X80J 55 инчи X80J 4K Ултра HD LED Smart TV 2021 Модел Пакет со 1 Година Продолжена Заштита План

Оценката:
DEN 1992.00

Тековен
Во магацинот.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Sony 55" X80 J 4 K Ултра HD LED Smart TV 2021 Модел.Гледајте филмови и емисии од Apple TV стан, вашите омилени апликации, па дури и Safari.Нашите Телевизори со широк избор на бои и уникатни TRILUMINOS ПРО алгоритам може да се детектираат боја од сатурација, боја, и светлината за да се репродуцира природни нијанси во секој детал.Само еден допрете на Актерите копчето на вашиот Android или i OS екран е се што треба да supersize на работите што ги сакате.Фрли вашиот содржина потоа да продолжите со пребарувањето на вашиот телефон или таблет.Разговарајте со Google за да започнете. Слики снимени во 2 K, па дури и Full HD се upscaled блиску до 4 K резолуција од 4 K X-Реалност ПРО со користење на уникатни 4 K база на податоци.Со Гласовно Пребарување, има не повеќе комплицирано за навигација или напорен пишување — вие само треба да прашам.Како Овластен Дилер сите Телевизори купени од нас дојде и запечатени во оригинална кутија & вклучува Целосна Производителот Обезбедува Заштита.Сите предмети што спаѓаат во нашата снопови се сосема нови и од највисок квалитет.Motionflow XR Уживаат мазна и остри детали, дури и во кои се движат брзо секвенци со Motionflow XR.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.