• Обновено
SAMSUNG Рамен 65-Инчен 4K 8 Серија UHD Smart TV со HDR и Алекса Компатибилност - 2019 Модел

SAMSUNG Рамен 65-Инчен 4K 8 Серија UHD Smart TV со HDR и Алекса Компатибилност - 2019 Модел

Оценката:
DEN 1111.20

Тековен
Во магацинот.

Купувањето вклучува Една 65" Класа RU8000 Премиум Смарт 4 K UHD ТВ, 2019 Модел, Еден далечински управувач со батерија, Еден power кабел и еден корисник manual.TV димензии (w/o стојат) : 57.3" W x 2.3" D x 32.9" H.TV димензии (со стојат) : 57.3" W x 13.1" D x 35.4" H. Екран дијаметар : 64.5".Стојат стапало : 1" W x 7.4" H x 13.1" D.TV тежина без стојат : 56.4 lbs.TV Тежина со стојат : 57.5 lbs.Влезни и излезни резултати : Четири HDMI портови, Два USB порти, Еден Ethernet (LAN) порт, Еден Дигитален Аудио Излез (Оптички), Еден RS232 C.Моќен 4 K UHD процесор оптимизира вашата ТВ перформанси од upscaling секој шоу, сезона, а сцената со 4 K квалитет на слика.Милиони нијанси на боја открие жив, lifelike слика дека HDTV не може да се создаде.Едноставно на екранот универзален водич да се најде стримување на содржина и телевизија, One Remote да се контролираат сите компатибилни уреди, паметни говорникот expandability со Алекса и Google Асистент компатибилност, и повеќе.Големина : 65-Инчен | Стил : ТЕЛЕВИЗОР само.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.