• Обновено
65.6 FT/20 МИЛИОНИ LED Светилки за во Спалната соба, 5050 RGB LED Лента Светла со Bluetooth Контролер, Синхронизација на Музика LED светла Боја се Менува LED Лента, Светлата, 23 Копчиња ?

65.6 FT/20 МИЛИОНИ LED Светилки за во Спалната соба, 5050 RGB LED Лента Светла со Bluetooth Контролер, Синхронизација

Оценката:
DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

Користење на двоен слој на бакар PCB одбор за да се задржи мешани бои, дури и повеќе.LED ленти само може да се прикаже на еден бојата на време и не се неколку бои во исто време.Cuttable и Лесно Да се Инсталира - Оваа LED лента светлина, може да се намали помеѓу секоја 3 Led диоди за да ви овозможи да DIY било форми за различни потреби.Тие можат да бидат контролирани во 3 начини : "Happy Lighting" СТАН, далечински управувач, контрола кутија.По завршувањето на инсталацијата, притиснете лента на светлина и назад за 10 секунди за да се направи тоа, фирмата на ѕидот).Напојување е под безбедно вредност за возрасни и деца.На самолепливи ленти може да се држиме за било суво и рамна површина.Надгради 20 МИЛИОНИ LED Светло Комплет - 65.0 или Андроид 4.Вашиот паметен уред мора да биде компатибилен со Bluetooth 4.По приложување на лента, двојно-еднострани лента држи до објектот и не е лесно да се отстрани.3 или понова верзија е потребна.На самолепливи ленти е за еднократна употреба и не може да се употребуваат.Покрај тоа, благодарение на личните време на поставување, тие може да се користи како светло за аларм часовниците.Можете исто така да DIY вашиот уникатен бои,тоа може да создаде романтична,прекрасни, интересни,магична атмосфера за вашата партија.тоа, исто така, ќе биде прекрасен подарок за вашите пријатели.Ја бришам прашина на ѕидот пред инсталацијата да се направи безбедно на инсталиран.Супериорен & Safe Материјал - работен напон за 65.0 или понова.HEERTTOGO 20 МИЛИОНИ LED ленти кои се повеќе ги задоволат вашата потреба за должина. 4 Ролни, секој гајтанот е 16.Чекор 1 : Преземање на Lotus Фенер апликација.Answer : ___________________________ Note : IOS 8.На самолепливи ленти е за еднократна употреба и не може да се употребуваат.Ленти може да го промени бои автоматски според ритамот на музиката.Забелешка : Овие LED ленти НЕ се водоотпорни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.