• Обновено
Siser Easyweed Тексас Портокал 15 x 5' Iron на Топлина за Пренос на Винил се Тркалаат

Siser Easyweed Тексас Портокал 15 x 5' Iron на Топлина за Пренос на Винил се Тркалаат

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

1 сосема нов тек на Siser Easyweed кој е 15 in.by 5 метри.Нашите најпопуларните преносот на топлината филм.Споредете леснотијата на катира и примена на Siser Easyweed со конкурентни производи и зошто толку многу професионалци праша за тоа по име.Siser Easyweed е издржлива и полиуретан врз основа на материјалот што е многу флексибилен.Таа има мека рака и силна потпора и ако се применуваат правилно ќе outlast животот на облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.