• Обновено
Екстра Мали Кафени Хартиени Кеси 3 x 2 x 6 партија услуги, Хартија, Ручек Кеси, Намирници Торба, свадба корист кеси, kraft кеси, хартиени кеси 100 pack (Brown)

Екстра Мали Кафени Хартиени Кеси 3 x 2 x 6 партија услуги, Хартија, Ручек Кеси, Намирници Торба, свадба корист

Оценката:
DEN 271.20

Тековен
Во магацинот.

Kraft.Рамно дно, Димензија : 3 x 2 x 6".Совршен за мали партија услуги.Се користи за бонбони, третира, мали играчки, и повеќе да се Рециклира и biodegradable.Екстра Мали Кафени Хартиени Кеси 3 x 2 x 6" партија услуги, Хартија, Ручек Кеси, Намирници Торба, свадба корист кеси, Kraft кеси, хартиени кеси 100 pack (Brown).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.