• Обновено
STOBOK Превозот Цевки Фото Складирање Цевка Calligraphy Ролна Скролувајте Цилиндар Постер Хартија за Носење Пролет Couplet Хартија Цевка Преносни Фото Носителот 6 Инчи (Жолт)

STOBOK Превозот Цевки Фото Складирање Цевка Calligraphy Ролна Скролувајте Цилиндар Постер Хартија за Носење

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Постер цевка е направен од многу крути пластични да се заштити содржината од свиткување или creasing во транзит.Цевка е исто така отпорен на вода, лесно ги штити против материјали во и надвор од малку врнежи.Складирање цевка има неограничена употреба, како и складирање за : плакати, сина отпечатоци, карти, документи, голем фото графики, цртежи, уметнички дела, стрели, риболов, тапан стапови, или што друго што може да се замисли.Тоа донесува завртка устата и не е лесно да падне.Description Poster цевка е направен од многу крути пластични да се заштити содржината од свиткување или creasing во транзит.Цевка е исто така отпорен на вода, лесно ги штити против материјали во и надвор од малку врнежи.Складирање цевка има неограничена употреба, како и складирање за постери, сина отпечатоци, карти, документи, голем фото графики, цртежи, уметнички дела, стрели, риболов, тапан стапови, или што друго што може да се замисли.Карактеристики - Боја : Жолта.- Материјал : Специјалност хартија.- Големина : 18.2 x 4.9 x 4.9 см.- Постер цевка е направен од многу крути пластични да се заштити содржината од свиткување или creasing во транзит.- Цевка е исто така отпорен на вода, лесно ги штити против материјали во и надвор од малку врнежи.- Складирање цевка има неограничена употреба, како и складирање за : плакати, сина отпечатоци, карти, документи, голем фото графики, цртежи, уметнички дела, стрели, риболов, тапан стапови, или што друго што може да се замисли.- Тоа донесува завртка устата и не е лесно да падне.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x Фото Складирање Цевка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.