• Обновено
Дигитален Снимач на Глас, Надградени Дигитални Глас Рекордер Активиран 8GB Звук Аудио Рекордер Dictaphone 160 Часа Снимки Капацитет Dictaphone Лента Снимачот за да Снимате Уре?

Дигитален Снимач на Глас, Надградени Дигитални Глас Рекордер Активиран 8GB Звук Аудио Рекордер Dictaphone 160

Оценката:
DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

87 инчи ♣ Рекорд на највисоко рекордер квалитет и кристално јасна аудио.батеријата може да континуирано снимање 150 часа во лабораториски тест ♣ Лесно полнење & преземање на датотеки преку micro USB кабел ♣ Ултра-тенок и Мини Големина:2. ♣ HD снимање микрофон, да се добие јасна стерео аудио, со намалување на шумот функција, помалку од буката во позадина ♣ ЗАБЕЛЕШКА : Вашиот аудио датотеки ќе бидат зачувани како WAV датотеките на уредот и тоа не е компатибилен со IOS систем, па затоа е препорачливо да го користите Windows систем.Квалитетна ABS пластика случај, светлина и ултра-преносни. ♣ ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЈАСЕН ЗВУК : што е Нашата Пренослив Рекордер вклучува двојно ултра-чувствителни микрофони со динамичен намалување на шумот значи дека можете да уживате во кристално јасни снимки дури и додека сте до 40ft далеку или да снимате тивка, дискретна разговори. ♣ ЛЕСНО ПРЕФРЛУВАЊЕ на ДАТОТЕКИ : Само поврзете го рекордерот за да ја вашиот компјутер со помош на испорачаниот USB кабел и влечете на датотеки во вашиот КОМПЈУТЕР.0 ♣ Рекорд Формати : WAV ♣ Брзо време на полнење : 1 Часа ♣ Работно време : 12 Часа ♣ 2 во 1 Говорен Снимач & 8 GB USB Пенкало Диск Дигитални Аудио и флеш диск ♣ Целосно наполнета, лесно да се снима целиот ден. ♣ 2 ВО 1 ГОВОРЕН СНИМАЧ &8 GB У ДИСК : користете Само еден уред да ги чува сите ваши музика, податоци, снимки и други датотеки што ви се допаѓа.Пакет се вклучени : ♣ 1 x 8 GB USB Мини Снимач на Глас.Снимачот автоматски снимање на вашиот Училница наставата состаноци, именување, интервјуа ,говори, предавања на планираните, Тоа го прави вашиот живот ,часови и работа секојдневно лесно.85" Преносни Рекордер многу лесно и едноставно да ги носите во џеб, чанта, briefcase или дури и може да биде keychain. ♣ ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЈАСЕН ЗВУК : што е Нашата Пренослив Рекордер вклучува двојно ултра-чувствителни микрофони со динамичен намалување на шумот значи дека можете да уживате во кристално јасни снимки дури и додека сте до 40ft далеку или да снимате тивка, дискретна разговори.Моќ извира покриени од еден ден.Снимачот автоматски снимање на вашиот Училница наставата состаноци, именување, интервјуа ,говори, предавања на планираните, Тоа го прави вашиот живот ,часови и работа секојдневно лесно.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Само се лизга оваа мини USB рекордер во вашата торба или џеб.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.