• Обновено
Одделот 56 Можно Соништа Џим Брегот Германски Дедо Дер Weihnachtsmann Figurine, 10.5 Инчен, Multicolor

Одделот 56 Можно Соништа Џим Брегот Германски Дедо Дер Weihnachtsmann Figurine, 10.5 Инчен, Multicolor

Оценката:
DEN 1977.36

Тековен
Во магацинот.

ОДДЕЛОТ 56 FIGURINE : од Можните Соништа Џим Брегот колекција.РАЧНО НАПРАВЕНА од високо-квалитет смола материјал со мешан медиуми акценти, и нашиот потпис Clothtique stiffened ткаенина материјал.СЛОЖЕНА ДЕТАЛИ : се рака-насликани и составуваат со уметничка експертиза.КАРАКТЕРИСТИКИ : a дното печат, месинг ознака и полна боја подароци кутија за пакување за да се обезбеди автентичен и вистински Можно Соништа парче.ДИМЕНЗИИ : 6.69" L x 5.9" W x 10.5" Х. Дизајниран во НАС, секој Можен Соништа Дедо мраз е рачно изработена од тим на квалификувани занаетчии.Посебно обликувана со уникатни изрази на лицето и да се претставува, личност, а понекогаш и хумор - нема две Дедо мраз се исти!Секое парче е насликан и составуваат со сложена детали и уметнички експертиза.Нашиот потпис stiffened ткаенина, mixed media, дното печат и месинг ознака потврдува автентична Можно Соништа Дедо мраз.Можно Соништа Лиценцирани Колекција карактеристики вашите омилени ликови од Дизни, Dr. Seuss, Elf на Полица, Ладен на Снешко, и многу повеќе!Дизајниран од страна на Џим Брегот за Можни Соништа, овој германски Дедо карактеристики Clothtique ткаенина облека и детали.За Одделот 56 : За 40 години, Оддел 56 е создавање на одмор традиции се пренесува од генерација на генерација.Возбудата на сезона доаѓа дома со intricately детални села од подесувањата кои ги инспирира имагинација.Прошетка низ мал Американски град, уживаат во прошетка со Чарлс Дикенс, или посетете Дедо мраз во Северниот Пол.Нашиот накит и фигурини се создаде дури и повеќе можности да шират добри желби за време на најсреќниот период од годината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.