• Обновено
SYHML-ПРОДАВНИЦА Струг Здодевни Бар Вртење Алатка Носителот Сет,MSBNR1616H12 MSBNR2020K12 MSBNR3232P15/19 Надворешни Вртење Алатка за Носител со Карбид Внесува SNMG Внесува MSBNR/L Струг Се?

SYHML-ПРОДАВНИЦА Струг Здодевни Бар Вртење Алатка Носителот Сет,MSBNR1616H12 MSBNR2020K12 MSBNR3232P15/19 Надворешни

Оценката:
DEN 972.72

Тековен
Во магацинот.

Нерѓосувачки челик струг здодевни бар челик обработка струг алатка носителот поставено телото е мала и исклучителна, добро processability, едноставна инсталација и демонтажа.Оваа алатка вртење алатка со клуч е погодна за полу-завршна обработка.Вртење здодевни бар има висока цврстина и може да се користи за обработка на челик.Струг врти алатка може да се намали мелење на трошоците и подобрување на сечење ефикасност.Добро ниска температура влијание тежина, подобрување на површината сјај на сечење на парчиња.Подобрување сјај за сечење на парчиња површината.Добра цврстина и цврстина, долг животен век.Струг Здодевни Бар Вртење Алатка Носителот Set SNMG JC600 : Висока цврстина,што се Користи за обработка на челик делови.SNMG KT930 S : надградена верзија на kt930, што се користи за обработка нерѓосувачки челик.SNMG KT60 : Керамички нож, што се користи за обработка на лесна челик.SNMG H01 : се Користи за обработка на алуминиумски делови.SNMG YZ6020 : Добра цврстина, што се користи за обработка на челик делови под 40 степени.SNMG YZ6030 : Висока цврстина, што се користи за обработка на челик делови под 45 степени.SNMG YZ15 TF : се Користи за процесот на нерѓосувачки челик и да се намали алатка за кршење.Пакет се Вклучени : Не вметнете : постои само една алатка бар и клуч во пакет.Нема Машина линија : Постојат само 10 ножеви во комплет.Ако изберете и ножот и носител, ќе добиете 10pc ножеви, 1pc на носителот и клуч. Почитувани customers The проценува време на испорака за нашите производи е од 7 до 21 ден.Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, very Your задоволство ни прави последните сакате, јас ви посакувам среќен шопинг.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.