• Обновено
PH PandaHall 100 Компјутери 5 Бои 1.6 Инчен Тибетската Стил Железо Долго Цвет Мушка Капи за Изолација Earring Pendant Neckalce Накит DIY Занает Одлуки

PH PandaHall 100 Компјутери 5 Бои 1.6 Инчен Тибетската Стил Железо Долго Цвет Мушка Капи за Изолација Earring

Оценката:
DEN 258.96

Тековен
Во магацинот.

5 Бои : пакетот вклучува 100pcs мушка крајот капи во 5 боизлатни, сребро, платина, антички златна и антички бронза, секоја боја 20 парчиња; за 8мм во ширина, 41mm(1.6) во должина.Мушка Капа : светлина и здрав, секое лежиште капа е конкавна и во можност да се одржи овална круг и монистра.Мушка капи се добри за изработка на накит или додавање на малку детали за вашите дизајни.Долго Цвет Дизајн : нејзините мали granulations, цвет дизајн и металик боја резултати во домот, капа со вашиот накит beading проекти за убава на допир.Лесен за Користење : стави во комбинација со слаб монистра во вашиот омилен ѓердан, бразлетна и друг модни накит.Тоа ќе додадете малку екстра сјај на вашиот накит-изработка на проекти.Нивните прекрасни дизајни ќе помогне да го поставите вашиот накит освен и да даде вашата работа потпис на допир кој ќе му кажете на светот деталите се важни за вас!.Спецификација : Бренд : Panda Hall Елита Материјал : Месинг Состојба : Врвен квалитет, мазна, и полирање на Употреба : Украс, накит DIY, додатоци Големина : за 8мм широк, 41mm долго.Количина : околу 100 парчиња во вкупно, секоја боја 20 парчиња.Функција : ❤Своите мали granulations, цвет дизајн и металик боја резултати во домот капа што ќе сакаат да ја користите со вашиот beaded накит проекти за убава на допир.Веднаш создаде брилијантна парче на накит со оваа голема мушка капа. ❤Своите прекрасни дизајни ќе помогне да го поставите вашиот накит освен и да даде вашата работа потпис на допир кој ќе му кажете на светот деталите се важни за вас! ❤Научат едноставна и возбудливо техники да се направи накит исто како што го гледате во музичките продавници, достапен начин за DIY да се добие голем стил. ❤Panda Hall Елита логото пластична кутија за поставување е вклучена, исто така, да ви помогне лесно да ги чувате мали ситни предмети.Забелешка : сликата прикажана е застапеноста на објектот, ќе добиете од вистинската големина на предмети.Слика може да се појави поголем на вашиот екран.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Ве молиме двојно проверите големините пред купување.Customer Service : Ако имате било каков проблем на нашиот производ, можете да кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка да ни e-mail.ние би биле среќни да ви помогнат и ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.