• Обновено
1000 Парчиња се Намали Бенд за Стаклени Шишиња Shrink Wrap Film се Намали Бенд Пакет Shrink Wrap Бендови Ракави, Лесен за Употреба (66 x 25 mm)

1000 Парчиња се Намали Бенд за Стаклени Шишиња Shrink Wrap Film се Намали Бенд Пакет Shrink Wrap Бендови Ракави,

Оценката:
DEN 86.16

Тековен
Во магацинот.

Добри перформанси : нашите се намали заврши за lip balm цевки карактеристики високо ниво на транспарентност, голема цврстина, висока намалување на односот и други добри карактеристики, лесен за употреба, и ќе го направат вашиот производ повеќе професионални.Големина информации : shrink wrap е прибл. 6.6 cm/ 2.6 инчи во должина и 2,5 cm/ 1 инч во ширина, соодветна големина што одговара на повеќето стандардни chapstick стил lip balm цевки на пазарот.Транспарентен дизајн : овие chapstick lip balm shrink wrap бендови ракави дојде во транспарентен, не само што може да ви помогне да се печат вашиот lip balm цевки, но исто така ви овозможува директно да се види на пакување на стоката.Трајни и сигурни : овие се намали обвива не се крути, не се кршливи, не е лесно да се скрши, да се обезбеди долгорочна складирање стабилност на пакувани стоки.Пакетот вклучува : ќе добиете 1000 парчиња се намали обвива, доволно за вашата секојдневна употреба, или исто така можете да ги споделите некои од нив се со вашите пријатели и семејства. 1000 Парчиња се намали заврши за lip balm цевки chapstick lip balm shrink wrap бендови ракави lip balm цевки пакет, перфорирани, лесен за употреба Карактеристики : Нашите се намали заврши за lip balm цевки карактеристики високо ниво на транспарентност, голема цврстина, висока намалување на односот и други добри карактеристики, лесен за употреба, и ќе го направат вашиот производ повеќе професионални.Лесен за користење : На lip balm shrink wrap бенд лесно се вклопува во текот на lip balm калај, и ќе може да се намалат со користење фен за коса на ниско прилагодување.Овие се намали обвива не се крути, не се кршливи, не е лесно да се скрши, да се обезбеди долгорочна складирање стабилност на пакувани стоки.Карактеристики : Материјал : ПВЦ Количина : 1000 парчиња Боја : транспарентна Големина : прибл. 6.6 cm/ 2.6 инчи во должина и 2,5 cm/ 1 инч во ширина Пакетот вклучува : 1000 x Намали обвива Топло напомена : ве Молиме овозможи мала грешка на големината поради прирачник за мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.