• Обновено
Gilroy Шупливи Цвет Пенкало, Молив Тенџере Носителот Канцелариски Складирање Сад Шминка Четка Биро Организатор

Gilroy Шупливи Цвет Пенкало, Молив Тенџере Носителот Канцелариски Складирање Сад Шминка Четка Биро Организатор

Оценката:
DEN 69.36

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Пластика.Големина : 10cm x 11.5 cm/3.94" x 4.53" (Прибл.).Мултифункционален, идеални за организирање на козметика, канцелариски и сите други мали нешта.Практично, содржат голем планината на пенкала и задржи вашето биро за излез од хаосот.Совршен материјали за канцеларијата и домот.Тоа може да биде подарок за деца, пријатели.Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пенкало Контејнер(Други додатоци не се вклучени).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.