• Обновено
Обврзувачки Прстен Шарки/Книга Врзивно Прстен, Од 1,5 Инчен Дијаметар X6 во Еден Пакет

Обврзувачки Прстен Шарки/Книга Врзивно Прстен, Од 1,5 Инчен Дијаметар X6 во Еден Пакет

Оценката:
DEN 136.80

Тековен
Во магацинот.

Мулти-слоевит никел-позлата нема да попуштат или подели, дебелина : 3мм.Заклучување позиција за дополнителна безбедност.Лесно да се работисе повлече за да се отвори и да се притисне за да се затвори.Тешко челик прстени може да се справи со тешки употреба.Идеален за хартија/ копчиња и swatches премногу!.Мулти-слоевит никел-позлата нема да попуштат или сплит.Заклучување позиција за дополнителна безбедност.Лесно да се работисе повлече за да се отвори и да се притисне за да се затвори.Тешко челик прстени може да се справи со тешки употреба.Идеален за хартија/ копчиња и swatches премногу!Глобалната Тип на Производ : Лабава-Лист Книга Ѕвони, Ѕвони Големина : од 1,5 инчи, Прстен Материјал(s) : Никел-Обложено Челик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.