• Обновено
1Pcs Пластични Шишиња Машина Пластични Шишиња Јаже Машина Алатка за Сечење за Полнење DIY Алатки

1Pcs Пластични Шишиња Машина Пластични Шишиња Јаже Машина Алатка за Сечење за Полнење DIY Алатки

Оценката:
DEN 590.40

Тековен
Во магацинот.

Овој пренослив пластични шишиња машина алатка, лесно може да се направи било пластични шишиња, како кока кола, овошен сок, сок шишиња со вода во пластични јаже совршено, на состанокот на сите видови на новина и луди идеи на твое.Повторна употреба и рециклирање пластични шишиња од сите видови, претворајќи ги во удобен универзална корисна јажиња, промена на начинот на рециклирање.На јаже може да се врзуваат стари предмети и различни бои на шише јажиња може да ги красат нашата градина.Лесно да се работи.Одличен за домашна употреба.Опис : Сосема Нов и Висок Квалитет.Карактеристики : Овој пренослив пластични шишиња машина алатка, лесно може да се направи било пластични шишиња, како кока кола, овошен сок, сок шишиња со вода во пластични јаже совршено, на состанокот на сите видови на новина и луди идеи на твое.Повторна употреба и рециклирање пластични шишиња од сите видови, претворајќи ги во удобен универзална корисна јажиња, промена на начинот на рециклирање.На јаже може да се врзуваат стари предмети и различни бои на шише јажиња може да ги красат нашата градина.Лесно да се работи.Одличен за домашна употреба.Карактеристики : Материјал : Метал + Дрвени Боја : Дрвени Боја, Големина : 14cm/5.51" x 2,2 см/0.87" x 2,2 см/0.87" Пакет Вклучуваат : 1 Pc x Пластични Шишиња Машина Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење. 2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.