• Обновено
100FT Градина Црево Проширување, Флексибилни Градинарски Црева 100FT 30M, Вода Црево Цевки со 10 Функција Млазницата & Трајни 3-Слоеви Латекс, Проширување Вода во Цревото с?

100FT Градина Црево Проширување, Флексибилни Градинарски Црева 100FT 30M, Вода Црево Цевки со 10 Функција Млазницата

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

▶Проширување ГРАДИНА ЦРЕВО - градина црево под доволно вода под притисок ќе се прошири за 3 пати долго (протега од 33 ft до 100 ft должина).Кога затворање исклучи, тоа може автоматски да се договорот.Задебелување на латекс внатрешна цевка цевка во комбинација со цврсто плетени надворешниот ткаенина донесе добри перформанси во проширувањето и да издржи притисок без протекување или пука. ▶10 ФУНКЦИОНАЛНА ЛЕГУРА СПРЕЈ МЛАЗНИЦАТА - градина црево sprayer има некој против пролизгување рачка, преносни заклучување бар, и 10 модели - Центар, Полна, Рамна, Конус, Агол, Туш, Магла, Авион, Исплакнете, и Soaker.Палецот контролер помага да се прилагоди притисокот на водата и контрола на проток на вода, како и избегнување на својот отпад.Во пресрет на сите потреби за наводнување на растенијата, за наводнување, за во автомобил за перење, домашни миленици туширање, патио чистење и вода игра играње. ▶СОЛИДНА 3/4 IN МЕСИНГ КОНЕКТОРИ - градина црево на месинг конектори направени од здроби-отпорни на месинг.може да се издржи екстремни сила.Супериорен квалитет 3/4 инчи месинг конектори и гума за миење дизајн спречува протекување вода од зглобовите.На месинг shut-off вентил дава одлична отпорност на корозија и не rusting, тоа го прави можете лесно да го исклучи водата без исклучување на допрете го. ▶Се ПОЕДНОСТАВИ ВАШАТА НАВОДНУВАЊЕ РАБОТИ - На проширување со градинарски црева.На flexi црево може да се водат & намали брзо без kinking нагоре, knotting, или пукнатина.Сетот вклучува проширување на вода црево, еден од 10-функција прскање млазницата пиштол со ¾ " connector, гума подлошки, силна носителот, убава чантата.Тоа е одличен избор кога простор за складирање е ограничен. ▶ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ - Проширување должина и правилен проток на вода за поддршка на повеќе цели, вклучувајќи куќа / автомобил / кат / дворот перење, градина наводнување, пет чистење, забава или бизнис употреба.Тоа е сосема функционална, доволно долго за да го направите лесно и лесен за маневрирање низ градината со само еден црево.Големина : 100 FT.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.