• Обновено
Barbasol Батеријата Напојува Електрична Двојна Сечилото Фини Детали Тример со Нерѓосувачки Челични Ножеви

Barbasol Батеријата Напојува Електрична Двојна Сечилото Фини Детали Тример со Нерѓосувачки Челични Ножеви

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Пластични 100% .Прецизност Тример – За веѓите, sideburns & деколте.Фини Детали Тример – За фини линии, нос и уво коса.Аглеста Глава – За поголема видливост.Преносни – Лесно и удобно младоженецот несаканите влакна насекаде, во секое време.Батеријата Напојува – Бара 1 AAA батерија (не се вклучени).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.