• Обновено
Wirlsweal Прилагодливи Мачка Обновување Јака, Маче Простор Худ Транспарентен, Мачка Худ Топка во Облик на Анти-Лижење Дише Јаки По Операцијата за Мачки и Маче, Puppies Тран?

Wirlsweal Прилагодливи Мачка Обновување Јака, Маче Простор Худ Транспарентен, Мачка Худ Топка во Облик на Анти-Лижење

Оценката:
DEN 206.16

Тековен
Во магацинот.

✅Кој премиум материјали и парична казна изработка, оваа мачка простор худ е влијание-отпорни, дише, мазна, здрав и удобен за вашето куче да се носат.Во меѓувреме, вашата домашни миленици може да носат и да ги тргнеме на мачка простор худ лесно благодарение на fastener лента дизајн. ✅Карактеризира со транспарентни топка во облик на дизајн, мачката простор аспираторот може да се спречи миленици од лижење рани по хирургија или гризе негувателите за време на хируршки чешлање.И тоа е исто така ефикасна заштита на мачка главата и да се избегне мачка гризе другите accendently. ✅Направени од премиум пластика, мачката простор худ е безбедно, невкусна и еко-пријателски. ✅Постојат 2 големини на производот за да изберете од : M, L. ✅Тоа е погоден за мачка да се носат во случаи како : хируршки чешлање, дома, клипинг шепи, капење, коса за сечење, итн.Опис : Кој премиум материјали и парична казна изработка, оваа мачка простор худ е влијание-отпорни, дише, мазна, здрав и удобен за вашето куче да се носат.Во меѓувреме, вашата домашни миленици може да носат и да ги тргнеме на мачка простор худ лесно благодарение на fastener лента дизајн.Се карактеризира со транспарентни топка во облик на дизајн, мачката простор аспираторот може да се спречи миленици од лижење рани по хирургија или гризе негувателите за време на хируршки чешлање.И тоа е исто така ефикасна заштита на мачка главата и да се избегне мачка гризе другите accendently.Направени од премиум пластика, мачката простор худ е безбедно, невкусна и еко-пријателски.Постојат 2 големини на производот за да изберете од : M, L. Тоа е погоден за мачка да се носат во случаи како : хируршки чешлање, дома, клипинг шепи, капење, коса за сечење, итн.Точка Име : Мачка Простор Hood Material : Plastic Color : Транспарентна Карактеристики : Анти-Лижење, Анти-залак, Breathable Size Детали : [Нашите Големина M] Висина : 14.3 cm/5.6", Шлем Дијаметар : 13cm/5.1", Врат со Дијаметар : 6.6 cm/2.6", Вратот Обемот : 20.7 cm/8.1", Погоден Вратот Обемот : 17.5-23.5 cm (Прибл.) [Нашите Големина L] Висина : 15.1 cm/5.9", Шлем Дијаметар : 14cm/5.5", Врат со Дијаметар : 8cm/3.1", Вратот Обемот : 26.4 cm/10.4", Погоден Вратот Обемот : 23-27cm (Прибл.)Белешки : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата и да го изберат правото големина.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Простор Худ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.