• Обновено
Бизнис Извор 1-Инчен Круг Прстен Видите Врзивно Средство - Бела (09953)

Бизнис Извор 1-Инчен Круг Прстен Видите Врзивно Средство - Бела (09953)

Оценката:
DEN 208.56

Тековен
Во магацинот.

Назад монтажа на метални прстени овозможуваат страници да лежи рамно.Јасно џебовите на внатрешноста опфаќа нудат екстра чување на документи со 30 лист капацитет за секој џеб.Врзивно е направен од ПВЦ-слободен полипропилен за издржливост и еластичност. 1" има капацитет до 225 листови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.