• Обновено
Hi-Изгледа Микрофибер Крпа За Чистење - Надеж-Ватенка Благослов

Hi-Изгледа Микрофибер Крпа За Чистење - Надеж-Ватенка Благослов

Оценката:
DEN 142.80

Тековен
Во магацинот.

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано тука за да се заштити оригинални слики.Секој крпа се одликува со дизајн на картичка во обновливи јасно пластика случај, подготвени за подарок-давање.Безбедно и ефикасно чистење на очила, телефони, лаптопи, и повеќе.Чисти со или без хемикалии.Не гребење.Не streaking.Овие микрофибер крпи функција разни уметнички дела од Jody Houghton.Микрофибер крпи се одлична за чистење на очила, очила за сонце, Цд-а, Двд-а, и повеќе.На облека' висока густина микрофибер изградба отстранува сите нечистотии и мрсна smudges.На облека се безбедни за сите видови на леќи, вклучувајќи пластика, минерални и AR обложени леќи и тие продолжуваат да се чисти по повторува за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.