• Обновено
BAZO [2+2 Pack] Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 13 Про Макс (6.7 инчи) и на камерата Леќи на Камерата Заштитник - Калено Стакло Филм [Загрози Доказ] [Случај Пријателски] [9H ?

BAZO [2+2 Pack] Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 13 Про Макс (6.7 инчи) и на камерата Леќи на Камерата

Оценката:
DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

[Компатибилен Уред & Совршено се Вклопуваат]- За i Phone 13 Про Max 6.7 инчен само, доаѓаат со 2 пакет i Phone 13 про max калено стакло екран заштитник, 2 пакети на камерата леќи на камерата заштитници и лесен за инсталација рамка.Со прецизни ласерско сечење технологија, што совршено се вклопуваат и да се обезбеди целосна заштита. [Разнишана Доказ]- i Phone 13 про max екран заштитник стакло се направени од 9 H цврстина калено стакло. 7 ft висина паѓа и 2500 пати испакнатини експеримент се тестирани за да бидете сигурни дека овој филм може да конзистентно и во голема мера заштита на apple екранот на камерата леќи на камерата од гребнатини, влијанија, пречки и капки. [0.3 MM Ултра-тенок и Сензор за Отпечатоци]- i Phone 13 Про Max екран заштитник калено стакло и поклопец на леќите на камерата се карактеризира со 99.9% HD разјаснат , 0,3 mm Ултра-тенок, 0.0001 s чувствителни на допир, овозможувајќи ви се допаѓа-не-филм употреба искуство, речиси се чувствуваат како на ист како вистински екран.Тие даваат многу јасна слика и најважно е што леќите на камерата ќе функционира совршено добро, дури и во текот на ноќта со нова надградба на црно "Ноќ Флеш Круг". [Случај Пријателски]- Максимална покриеност на вашиот мобилен без мешање со телефонот случај.Екстра простор е оставен околу границите за вашиот случај да заврши околу рабовите на вашиот телефон.Супер издржлив камера и екран заштитник случај се пријателски со вашиот i Phone 13 Про Max 6.7 инч. [3 Чекори " Лесна Инсталација и Гаранција]- Apple 13 про max екран заштитник е супер лесно да се инсталира со лесна инсталација послужавник и онлајн инсталација видео може да се најде на нашата веб страница.Доколку ги имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.