• Обновено
ReplacementScrews Задната Табличка Завртки за BMW 2 Серија 218d (F23) - од не ' Рѓосувачки Челик - Црни Оксид (Пакување од 4)

ReplacementScrews Задната Табличка Завртки за BMW 2 Серија 218d (F23) - од не ' Рѓосувачки Челик - Црни Оксид

Оценката:
DEN 849.60

Тековен
Во магацинот.

Гарантира Одговара за BMW 218d (F23).Нерѓосувачки Челични Навртки.Не ' Рѓа, Ниту Оксидација.Точната Должина, Конец и Главата, како OEM Завртки.За прикачување на ЗАДНАТА табличка.Еден сет на метрички завртки, четири завртки вкупно.Комплетен сет на задната табличка замена завртки за вашиот BMW 218d (F23 Шасија).Еден сет на метрички завртки, четири завртки вкупно.Четири нерѓосувачки црната машина завртки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.