• Обновено
ZYongTao се Применуваат за OBD Автомобил Замена на Батеријата Алатка за Промена Помошник Промени Батеријата Асистент

ZYongTao се Применуваат за OBD Автомобил Замена на Батеријата Алатка за Промена Помошник Промени Батеријата

Оценката:
DEN 784.08

Тековен
Во магацинот.

Професионални автомобилската тестирање на материјали, обезбедување на квалитет.Ако ви требаат детални параметри на овој производ, ве молиме контактирајте со нас.Потекло : SZ Дали увезените : Нема Цел број : OBD промени батеријата асистент Обичај обработка : Да Предмет Бр . : OBD Промени Батеријата Асистент Тип : Автомобилскиот Компјутер Тестер Detection систем : автомобилска батерија за замена на Напојување напон : 12 Работа температура : -20-80 См : 10 * 5 * 3cm OBD Модел : OBD Промени Батеријата Асистент Дали прекуграничната извоз е посветен на понудата : Да.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.