• Обновено
Малку Сет Машини Алатки Дупка Видов Круг месо тело Машина Карбид Forstner Вежба Битови Дрво Алатка Удирање Битови (Дупка со Дијаметар : 24mm)

Малку Сет Машини Алатки Дупка Видов Круг месо тело Машина Карбид Forstner Вежба Битови Дрво Алатка Удирање

Оценката:
DEN 343.20

Тековен
Во магацинот.

Остар жилет serrated работ за брзо и беспрекорно сечење.Квалитетот Фалсификувани Изградба за подолг живот.Ултра Остри Поттикне да се обезбеди точна почнувајќи дупка.VSteep Аглеста Сечење на Рабови – создаваат дупки кои се мазна и рамна, и да се создаде "длето-како" кадрици за брз, чист чип отстранување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.