• Обновено
VR Слушалки, Гледање 3D Очила за 3D Аудио и Видео, Филм & Игра Екранот Мобилен Телефон VR Слушалки со Компатибилни Слушалки за iphone iPhone X 8 7 6S 6 Плус, Андроид Samsung Галакси S9 S8

VR Слушалки, Гледање 3D Очила за 3D Аудио и Видео, Филм & Игра Екранот Мобилен Телефон VR Слушалки со Компатибилни

Оценката:
DEN 1582.80

Тековен
Во магацинот.

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : ова VR слушалки одговара за речиси сите 4.7-6.0 инчен IPHONE/Андроид/PC мобилни телефони, како на i Phone X/8/8 Плус/7/7 Плус/6 S Плус/6 Плус/6 S/6, Samsung Галакси S9/S8/S7 Edge/S7 Плус/S7 Работ Плус/S7/S6 Edge/S6/S5/S4/S3 (Активни), Имајте на ум 5/4/3/2, Големата Премиер G530/А3/5/6/7/8/9, J1/2/3/5/7 (2016/2017/2018), E5 E7 ИТН, LG G Stylo 2/3, G6/5/4/3, V30/20/10, Google Пиксели 2/XL/2 XL/3, Мото G6 Плус/G6/G5 Плус/G5/G4/E4 Плус/E4/Nexus 6, Z/Z2 Игра/Сила, Nokia Lumia 640, Sony, HTC 10 626, М9/8/7 ИТН.НАПРЕДНО 3 D IMAX ПРИВАТЕН ТЕАТАР : 100°големи FOV HD јасно оптичка леќа на VR слушалки најдобро ќе се врати меѓу најдобрите убавина за вас, без нарушување, не вртоглавица.На прилагодливи висок квалитет на бучава поништување на 3 D HIFI над ушите слушалки на VR слушалки лесно ќе го вклучите вашиот мобилен телефон во напредна приватни 3 D IMAX кино/играта на екранот, се стави себе си во право во сцена/дејствува како нуркање, шангај со падобран, игра тобоганот итн веднаш додека се лежи удобно на троседот во реалноста.OWESOME ПОДАРОК ЗА ВОЗРАСНИ & ДЕЦА : висок квалитет, стилски & light-пондериран дизајн, лесно прилагодлив слушалки и носат бенд & ученик/објект на далечина ќе се вклопуваат совршено за луѓе со различни главата големина/возраст/вид.И двете возрасни и деца можат да уживаат во бескрајно голема забава од висока технологија VR очила. 0-600°myopia луѓе можат да уживаат во слободно без рецепт очила.Нема опасност, замор, одзема време од се случува надвор.УДОБНО ДА се НОСАТ : ова гледање 3 D очила усвојува високо квалитетни анти пот/бактерии дише СТП кожа со висока еластичност сунѓерот cushioned внатре.Со посебни Т-облик носат бенд кој е најдобар примена на ергономија за да ги растера притисок, без замор дури и по подолго време на користење.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : доби 3 D видео(лево-десно формат)/app симнат на вашиот мобилен телефон и игра(само за пребарување клучен збор VR на App Store/Google Играч, ќе најдете различни апликации за да уживаат, препорачуваме апликации : Youtube/Veer/Fulldrive), стави видиме во VR очила и да се приспособат headband, PD & OD, слушалки за да се добие најдобар ефект.Идеален компанија да патуваат/релаксираат/забава, заштедите вашето време и пари од одење на филм.Иако лежи на вашиот тросед/кревет/стол, итн во реалноста, можете да уживате во одличен 3 D виртуелна реалност поглед преку Алпите, шангај со падобран, нуркање, сурфање, уметничко лизгање, патување околу светот/простор, тобоганот возење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.