• Обновено
Азија Феникс Fenghuang Кинески Митолошки Суштество Ѕид Cookie DIY Занает Обновливи Матрицата - 3.5 Инчен

Азија Феникс Fenghuang Кинески Митолошки Суштество Ѕид Cookie DIY Занает Обновливи Матрицата - 3.5 Инчен

Оценката:
DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

КВАЛИТЕТ, ОБНОВЛИВИ МАТРИЦАТА – Нашите stencils се прецизност ласерски сече надвор од здрав, еднократно, 10 мили mylar.DIY ЗАБАВА – Работи одлично со повеќето бои, пенкала, моливи, шлаг и повеќе за шарени изгледа.Одлично за искусни crafter, или како забава проектот за нови crafters.ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ – да се Создаде возбудлив проекти за користење на овие stencils.Sniggle Мрзливост stencils се одлични за употреба на дрво, хартија, колачиња и други печива, ткаенина, ѕидови, мебел и повеќе.Користи сам или да се комбинираат со други Sniggle Мрзливост stencils за нешто навистина уникатно.Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.ВРВЕН КВАЛИТЕТ – stencils прикажани се достапни во различни големини.Големини наведени се однесуваат на надворешниот димензиите на матрицата.НАПРАВЕНИ ВО САД - материјал за овие stencils е извори од врвот НАС компании и создава во нашата Sniggle Мрзливост Калифорнија објект да се формира високо квалитетен производ што ќе ги негува со години.Се создаде возбудлив проекти за користење на овие stencils.Sniggle Мрзливост stencils се одлични за употреба на дрво, хартија, колачиња и други печива, ткаенина, ѕидови, мебел и повеќе.Користи сам или да се комбинираат со други Sniggle Мрзливост stencils за нешто навистина уникатно.Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.Работи одлично со повеќето бои, пенкала, моливи, шлаг и повеќе за шарени изгледа.Одлично за искусни crafter, или како забава проектот за нови crafters.Нашите stencils се прецизност ласерски сече надвор од здрав, еднократно, 10 мили mylar.На stencils прикажани се достапни во различни големини.Големини наведени се однесуваат на надворешниот димензиите на матрицата.Материјалот за овие stencils е извори од врвот НАС компании и создава во нашата Sniggle Мрзливост Калифорнија објект да се формира високо квалитетен производ што ќе ги негува со години.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.