• Обновено
120PCS Мат Боја Ковчег Притиснете на Ноктите, Плоштад Мат Вештачки Лажни Нокти, Мис Боја Лажни Нокти, за Жени и Девојчиња, 5 стилови на бои со Нокти Датотека и Ноктите Ле

120PCS Мат Боја Ковчег Притиснете на Ноктите, Плоштад Мат Вештачки Лажни Нокти, Мис Боја Лажни Нокти, за Жени

Оценката:
DEN 110.64

Тековен
Во магацинот.

9 cm, должината 1.Ова се должи на фактот дека секој монитор за компјутер или паметен телефон има различни способност да се прикаже бои.Најдобар избор за Божиќни подароци!Подарок за вашето семејство и пријатели.6 cm Материјал : ABS Како да го користите : 1.Answer : ___________________________ Note : Лепак не се вклучени Совети : 1.За лажни нокти, Ние препорачуваме користење на професионални помине лепак, ако сакате да се добие подолго задржување ефект. ❤️Лесен за Употреба - Лесно за двете непрофесионален помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони или дизајн свој стил и модел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.