• Обновено
Westbrooke Лен Целосна Кревет Листови - 500 Тема Смета Sateen Ткаат, 4 Парче Природен Памук, Постелнина Сет, Мазна И Лесно Се Вклопуваат Бел Кревет Листови, Elasticized Длабок Џеб Дн

Westbrooke Лен Целосна Кревет Листови - 500 Тема Смета Sateen Ткаат, 4 Парче Природен Памук, Постелнина Сет,

Оценката:
DEN 1230.96

Тековен
Во магацинот.

Памук.ПОВЕЌЕТО УДОБНО 500 ТЕМА СМЕТА ПАМУК ЛИСТОВИ ЌЕ СПИЈАТ НА - Заврши себе си во мекоста и удобноста на овие 500 тема смета луксузни листови.Изработени од 100% долго главен памук, нашите високо тема смета колекција е ладење, дише, и атмосфера во исто време.Висок квалитет на sateen ткаат обезбедува премија lustrous заврши и елегантен изглед на постелнина ансамбл.УЖИВААТ ВО ЛУКСУЗНИ СО ОВОЈ ПРЕКРАСЕН 4-ПАРЧЕ ЦЕЛОСЕН СЕТ - Донесат дома допир на луксузен хотел со постелнина дека е подебел од вашиот просек на состојба.4 парче кралицата лист сет вклучува 1 рамен лист (81" W x 96" L), 1 опремени лист (54" W x 75" L со 15 инчен длабок џеб), и 2 pillowcases (20" W x 32" L).На дното лист има доста голем длабок џеб со сите околу еластична што го прави tucking вашиот листови прекрасен искуство.Се ЧУВСТВУВААТ МЕКОСТ, се МИЈАТ ПО МИЕЊЕ - Секој ткаенина е внимателно да се оценуваат за да се обезбеди одличен квалитет се изведува со секој трајни и здрав лист.На листови не само да го задржат бојата во текот на времето, но исто така да се добие помазна и по секое миење.На листови мораат да се мијат во машина на собна температура, без било ткаенина омекнувач, и собори сушат на ниска.За да се спречи брчки, бирото за развој на образованието и постелнина мора да биде укината веднаш по сушењето.СТРУЧНО ПОРАБИ ПОСЕБНИ PLEATED ПОЛИТЕ И НЕ се ЛИЗГА ЕЛАСТИЧНА - Се опремени лист доаѓа со премиум квалитет на проширување со еластична, дозволувајќи им на дното лист за совршено да се вклопи на душек и да останат непроменети.Секој лист и pillowcase доаѓа со посебни pleated полите кои се надополнуваат и ја подобрува вашата дома декор.На pillowcases, исто така, имаат Европска размавта куќиште за да го запрете вашето перница од peeking надвор од покрива.УВЕРЕНИЕ И ОДРЖЛИВИОТ ЗА ДОВЕРБА - Произведени со користење на 100% Зелена енергија генерирана од ветерници, овој сет постелнина е доведена до вас директно од Westbrooke и Постелнина.На производствени процеси се одржливи и вертикално интегрирани, десно од предење конец на готовиот производ.Нашите производи се направени од OEKO-TEX 100 заверена бои, што ги прави безбедни за возрасни и деца.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.