• Обновено
GBJ 1piece P3200 - D20/R10 Semicircle Сферични Мелничката Инсерти за Завршувањето на Процесот Завршувањето Карбид Инсерти за T2139 Серија Носител (P3200-D20/R10 (1 Парче))

GBJ 1piece P3200 - D20/R10 Semicircle Сферични Мелничката Инсерти за Завршувањето на Процесот Завршувањето

Оценката:
DEN 206.16

Тековен
Во магацинот.

☞Материјал : База материјал има висока цврстина до HRC93.8, обложени мулти-слој композитен слој, подобрување на пластичност отпор,степен услуга живот на алатки. ☞Функција : Погоден за полу-завршна обработка и доработка на ниско-јаглероден челик, лесна челик, високо-јаглероден челик, од легиран челик, алатка челик и други материјали.Се користи за T2139 серија мелничката носител (ASIN : B09 MY26 J16). ☞Предност : Силна и носат-отпорни, не е лесно да се скрши.Сечење без проблеми на ниска се хранат и со голема брзина на сечење, со висока преработка ефикасност. ☞Пакетот вклучува : 1 PC P3200 D20/R10 мелничката влошки. ☞Ве МОЛИМЕ ВНИМАНИЕ КОГА ЌЕ го поставите ЦЕЛ : R4 R5 R6 R8 се продава во кутија единици, цената е за 10pcs.R10 R12.5 продаваат во едно парче, цената е за едно парче.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.