• Обновено
ПРЕДУПРЕДУВААТ 61611 Центар за Полнење Снег Ора Планината за Хонда Рубикон TRX500 Рекреација/Utility ATV , Црна

ПРЕДУПРЕДУВААТ 61611 Центар за Полнење Снег Ора Планината за Хонда Рубикон TRX500 Рекреација/Utility ATV ,

Оценката:
DEN 4991.76

Тековен
Во магацинот.

Конструиран како систем за издржливост и максимална ефикасност.На монтажа плоча останува во прилог на АТВ и станува структурна компонента.Нема намалување на земјата дозвола или оперативен пречки.Брз и лесен за инсталација или отстранување.За следниве Хонда АТВ Модели : 00-04 Рубикон TRX500 (ФА) 4 X4. На ПРЕДУПРЕДУВААТ 61611 АТВ Центар Планината Ора Комплет е конструиран како систем за издржливост и максимална ефикасност.На монтажа плоча останува во прилог на АТВ и станува структурна компонента.Тоа не нуди намалување на земјата дозвола или оперативен пречки.Брз и лесен за инсталација или отстранување е одличен перк и е дизајниран за следниве Хонда АТВ Модели : 00-04 Рубикон TRX500 (ФА) 4 X4.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.