• Обновено
Резервни Огледала се Вклопува 06-10 Sonata (2.4 L Моторот Само) Возачот Страна Огледало Стакло W/o Поддршка Плоча, Доаѓа со Лепило, САД (Не Одговара 3.3 L)

Резервни Огледала се Вклопува 06-10 Sonata (2.4 L Моторот Само) Возачот Страна Огледало Стакло W/o Поддршка

Оценката:
DEN 1564.80

Тековен
Во магацинот.

Нови во Кутија : Точно се Вклопи во Огледало Стакло Fitment : Лево Возачот Страна Огледало (Стаклена Леќа Само).Огледало Мерки (8 1/16) инчи дијагонално (многу автомобили имаат повеќе од една опција, ве молиме да одговара на големината и обликот).Брз, Лесен, ефикасна алтернатива за целосна собранието замена, Доаѓа со леплива влошки за лепило.Инсталација Упатството на Кутијата.Висок Квалитет произведени во САД со користење на високо-крај CNC опрема.Ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Ова Огледало Само се Вклопува во 2.4 L Мотор, за 3.3 L Мотор Користите Дел# B4107. За Патнички Страна Користите Дел# B5206. Одговара : 2006-2010 Hyundai Sonata.Ова е замена огледало стакло за вашиот страна поглед во огледало.Овие огледала се дизајнирани за да биде точно одговара, и еднаква, ако не и подобро отколку ОЕМ квалитет.Повеќето огледала доаѓаат со леплива лепило влошки или кора и се држи лепило.Ние препорачуваме користење на силиконски лепак или течни ноктите за подобро прилепување.Ако вие не може да се најде вистинскиот огледало за вашиот автомобил ве молиме контактирајте со нас имаме пристап до речиси секој огледало на располагање!!!Ве молиме потврдете дека ова е точно : боја, големина и облик или вашата оригинална огледало.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со продавачот за да се разјаснат некои прашања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.