• Обновено
KOqwez33 Интерактивни Мачка Квичат Играчка,Мачка Играчка Шарени Лента Риба Форма Играње Закачка Милениче Интерактивни Кадифен Играчки за Маче - Црвена Роза

KOqwez33 Интерактивни Мачка Квичат Играчка,Мачка Играчка Шарени Лента Риба Форма Играње Закачка Милениче Интерактивни

Оценката:
DEN 1152.00

Тековен
Во магацинот.

Со шарени лента и риба форма дизајн, мачка играчка може да ги привлече мачка внимание добро и направи тие тоа го сакаат повеќе.Во исто време, таа има смирувачки и стрес-ослободување ефект на мачка расположение.Нашата мачка играчка може да им овозможи на домашни миленици да се игра од страна на себе или за да комуницирате со нивните сопственици, кои може да ги придружуваат мачка секој ден, нека мачка ужива среќни и пријатна интерактивни чувства, во исто време, тоа може да го зајакне односот помеѓу пет и сопственици.Направен од висок квалитет на кадифен материјали, мачка играчка е мека на допир и трајни производи за употреба.Забава, издржливи и долготрајни, оваа мачка играчка помага да се задржи вашата мачка среќни и здрави, дозволувајќи им на вашата мачка да се зголеми на соодветна сума на вежбање и ослободување на енергија која им припаѓа на нив.Фактот дека можете да играте со тоа помага за зајакнување на блиски односи помеѓу вас и вашиот маче.Ова ќе го направи одличен подарок за една мачка-љубов пријател, и оваа мачка коса играчка е неустоимо примамливо за мачки.Вашата мачка ќе имаат бескрајна забава додека играте со нашата мачка играчки.Опис : Со шарени лента и риба форма дизајн, мачка играчка може да ги привлече мачка внимание добро и направи тие тоа го сакаат повеќе.Во исто време, таа има смирувачки и стрес-ослободување ефект на мачка расположение.Нашата мачка играчка може да им овозможи на домашни миленици да се игра од страна на себе или за да комуницирате со нивните сопственици, кои може да ги придружуваат мачка секој ден, нека мачка ужива среќни и пријатна интерактивни чувства, во исто време, тоа може да го зајакне односот помеѓу пет и сопственици.Направен од висок квалитет на кадифен материјали, мачка играчка е мека на допир и трајни производи за употреба.Должината на производот е за 22cm, а ширината е околу 5cm.Погоден за мали, средни мачки и кучиња се игра.Точка Име : Мачка Toy Material : Plush Color : Роза Red Features : Интерактивни, Смешни, Portable Size Детали : 22cm 5cm x/8.66" x 1.97" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Играчка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.