• Обновено
ZRSYH Мачка Обновување Јака Тост и Пилешко Бутче Вратот Конус Јака Хирургија Исцелување Милениче Маче Меки Заштитна Вратот и Јаката,Ѓумбир

ZRSYH Мачка Обновување Јака Тост и Пилешко Бутче Вратот Конус Јака Хирургија Исцелување Милениче Маче Меки

Оценката:
DEN 205.44

Тековен
Во магацинот.

→ Должина, ширина и висина на производот се 26*21*5cm, и дијаметарот на внатрешниот прстен е 9cm. → Со прилагодливи мачка обновување јака усвојува мека и лесна памучен материјал, обезбедување на согласна носи период на миленичиња. → Симпатична изглед во голема мера може да се покаже cuteness на вашето домашно милениче.Тоа е особено погоден за употреба или фотографирање во текот на времето за опоравување. → Кадифен материјал не создава непријатно допирање на миленичиња, овозможувајќи им да се движат лесно, нудејќи им прават нормалните активности, како што се јадење, спиење, играње и многу повеќе. → Мачка јака игра одделени улога да ги задржи вашите миленици од лижење нивните тела, така што ќе се здобијат со повеќе погодност, додека во пет капење, средување на нокти и други чешлање активности.Име : Мачка Обновување Јака Тост И Пилешко Бутче Вратот Конус Јака Хирургија Исцелување Милениче Маче Меки Заштитна Вратот и Јаката Ставка Опис : Материјал : Polyester Size : Ѓумбир:Должина, ширина и висина : 26*21*5cm Brown Бела:Должина, ширина и висина : 23*19*4.8 cm Package : 1 парче Производ Функција : → На прилагодливи мачка обновување јака усвојува мека и лесна памучен материјал, обезбедување на согласна носи период на миленичиња→ мачка јака игра одделени улога да ги задржи вашите миленици од лижење нивните тела, така што ќе се здобијат со повеќе погодност, додека во пет капење, средување на нокти и други чешлање активности.Топло совети : Item Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm различни (1cm=0.39 инчен),вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.