• Обновено
Maturead Тип Б Базен Филтер Компатибилен Кертриџ со Intex, Лето Бранови Филтер Пумпата, Над Земјата Базен, Топла Када Бањата, Замена Базен Филтер за Krystal Јасно, 29005E/ P57000302 (1 P

Maturead Тип Б Базен Филтер Компатибилен Кертриџ со Intex, Лето Бранови Филтер Пумпата, Над Земјата Базен,

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

????【Моќен Филтрација Перформанси 】Тип Б базен филтер кертриџ има густо trilobal структура ткаенина што ја доловува повеќе загадувачи во помалку време и го задржува вашата базен кристално јасни.Филтер Кертриџ направи фантастична работа на филтер за полен,нечистотија,грешки,остава,коса,слоевита, прашина,песок,итн. ????【Компатибилен со Тип Б Базен Филтри 】Компатибилен со Intex Intex : 56611, 56621, 58621 (пред-2004), 56633, 56631, 58621, CS8221/CS8231, CS8111, 634 RC, 634 T, 633 T. ????【Долг животен Век】Топ Квалитетни Материјали,само користи Олово-слободни и BPA free материјали.Да се осигура безбедноста и здравјето на базен квалитет на водата.Тип Б Филтер Кертриџ се ниска потрошувачка на енергија како и високи перформанси!Филтерот може да се користи последователно по соодветно чистење и одржување, која го зголемува работниот век на базен филтер и заштедува пари. ????【Лесно да се Замени и Чисти】Униформност и високи перформанси trilobal ткаенина се направи полесно за да го фати и ослободување на дамки, па тоа е лесно за вас да се мие филтер по употребата.Препорачливо е да се чисти или да го замени базен филтер кертриџ секои 2 недели да се зголеми вашиот базен перформанси. ????【Задоволителна Услуга】Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.Ако сте на сите незадоволни со вашиот производ, ние ќе бидеме среќни да ви обезбеди со вашиот избор на замена или враќање на средствата.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори што во еден работен ден.Мерење на надворешен дијаметар на кертриџ во инчи (+/- 1/ 16).Мерка кертриџ должина од крајот капа на крајот капа (+/- 1/ 16).Исклучи било рачки или екстензии.Се идентификуваат точни врвот и на дното тип.Ако првите и/или на дното е отворен, мерка внатрешниот дијаметар на отворот (+/- 1/ 16).Ако на крајот капа е затворен направи забелешка на неговата идентификување на карактеристики (т.е. да се "Справи", "Конус", итн.).Направи забелешка на производителот и број на модел на филтер во кој замена кертриџ ќе бидат инсталирани.Земете предвид дали или не постои центар core (ПВЦ цевка во центарот).Intex : 56611, 56621, 58621 (пред-2004), 56633, 56621, 56622, 56634, 56631, 56612, 58621, CS8221/CS8231, CS8111, 634 RC, 634 T, 633 T.Krystal Јасно Модели : FP621 R, 520 R, 633, 520, 51, 59901e, 59905 E.Го заменува Intex 29005 E филтер кертриџ и одговара на било филтер пумпата која користи Intex 59905 филтер касети.Answer : ___________________________ Note : Сите производители имиња и дел броеви остануваат сопственост на нивните соодветни holder(s) и се користи за компатибилност на информации само.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.