• Обновено
adidas Жените Adilette Туш Слајдови

adidas Жените Adilette Туш Слајдови

Оценката:
DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Туш слајдови за разноврсна удобност.CLOUDFOAM : Мека CLOUDFOAM footbed за брз сува удобност.CLOUDFOAM : супер кадифен се чувствуваат.Се грижи за уморни стапала.Овие жени е adidas слајдови имаат лесен Cloudfoam амортизирање во contoured footbed за удобност која ќе ве однесе од плажа сите на пат кон дома.Еден бандаж заврши со ретро-изглед adidas графички.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.