• Обновено
Burco 2947 Возачот Страна Замена Огледало Стакло за 2001-2010 Фолксваген Буба

Burco 2947 Возачот Страна Замена Огледало Стакло за 2001-2010 Фолксваген Буба

Оценката:
DEN 367.44

Тековен
Во магацинот.

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ - Вклучена е на Возачот страна Рамно огледало стакло со lasered дупки во рефлективен слој.Ова е Замена Стакло Само.МЕРКА ВАШИОТ СТАКЛО - Ова огледало стакло мерки 7.25" дијагонално (Најдолго дијагонални димензии од врвот агол на спротивната долниот агол).Тоа е многу важно да се измери вашата чаша за да се осигура дека ќе се нарачување на точни огледало за вашето возило.Исто така, се обрне внимание на обликот на вашето огледало и да се споредуваат со облик на замена огледало.Вообичаено е да се има повеќе Burco Redi Намалувања огледало опции за вашето возило посебни направи, модел, т решат за помалку!.Сите Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е составен од висок квалитет стакло произведени во САД со користење на високо-крај CNC опрема која ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е доста лесно да се инсталира и огледало силуета и целосни инструкции се испечатени на задната страна на кутијата.Секој Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е точно одговара на вашиот постоечки огледало.Тоа значи дека ќе има иста големина, форма, се наведнувам и карактеристики како вашата оригинална фабрика ОЕМ mirrror. 2001-2010 Фолксваген Буба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.