• Обновено
Јасно се Притисне Шише, Condiment Стискаш Шише, Отворен Совет, Завртка-На Spout, Полиетиленски Издржлива Пластика, Ресторан Стил, 8 Унца, Пакет од 3

Јасно се Притисне Шише, Condiment Стискаш Шише, Отворен Совет, Завртка-На Spout, Полиетиленски Издржлива Пластика,

Оценката:
DEN 417.60

Тековен
Во магацинот.

Брза и Лесна Апликација за Сите Мирудии.Оваа мирудии шише е да се користи за ketchup и BBQ сос, Преливи, Декорирање и Печење.Одлично за домови, ресторани, брза храна зглобовите, diners, угостителство, buffets.Полиетилен пластична Идеален за авто-служи и висока јачина на звук области како resturant.Вклучува : 3 шишиња по пакет.Тешки за комерцијална употреба.Овие пластични шишиња нудат лесно содржина признавање.Стискаш шишиња се основни производи во било кој ресторан.Идеален за авто-служи и висока јачина на звук области.Брза апликација за сите мирудии.Ќе се стави вашиот течни мирудии како што ketchup, сирупи, чоколадо, карамел drizzles и vinaigrette.Природно BPA free пластика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.