• Обновено
Healifty 3pcs Шампон Бар, клима уред Бар за Третираат Сува Оштетена Коса Растенијата Вегетаријанска Суштината Помага да се Запре опаѓањето на Косата и го Поттикнува Здра

Healifty 3pcs Шампон Бар, клима уред Бар за Третираат Сува Оштетена Коса Растенијата Вегетаријанска Суштината

Оценката:
DEN 410.16

Тековен
Во магацинот.

Moisten шампон сапун со малку вода.Бришење на вашите раце нежно да создадат меурчиња.Шампон со вода.Погоден за хотел, дома, во училиште или патување употреба, компактен и лесно пренослив.Може да биде дадена како подарок за вашите пријатели или семејство, тие ќе го тоа многу.Лесно да се стави во вашата торба и ранец, многу практични и може да се користи за долго време.Со користење безбеден и еколошки материјали, кожа - пријателски, лесен за употреба, и издржливи.Опис Шампон Бар, клима уред Бар за Третираат Сува Оштетена Коса Вегетаријанска Растенијата Суштината Помага да се Запре опаѓањето на Косата и го Поттикнува Здрав Раст на Косата.Карактеристики - Материјал : Растително масло, Големина : 2. 28 X2. 28 X0. 79in, Пакет, Вклучувајќи 3 x шампон барови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.