• Обновено
Оливија Riegel Mora Десерт Служат Сет

Оливија Riegel Mora Десерт Служат Сет

Оценката:
DEN 3600.00

Тековен
Во магацинот.

Полиран стакло и рачки, украсени со тече сребро заврши pewter паун пердуви, украсен со рака-постави јасни Европската кристали.Engraveable нерѓосувачки челични ножеви.Оцрни отпорни.Рачно миење.На Оливија Riegel, ние веруваме дека bejeweled гламур заслужува место во нашиот живот.Ние настојуваме да се развијат нови објекти, кои се и иновативни и вистински да е гламурозен начин на живот.Оливија Riegel ги поместува границите на индустријата, нудејќи брилијантно изврши креации дека се убави, софистицирани и релевантни.Димензии : Нож : 13.5"L x 1"В одберете подарок : Полиран стакло се справува украсени со тече сребро заврши pewter паун пердуви украсен со рака-постави јасни Европската кристали.amp;nbsp; Engraveable нерѓосувачки челични ножеви.Оцрни отпорни.Рачно миење.amp;nbsp; Нож 13.5 amp;quot;L x 1amp;quot;W amp;nbsp; оригинален дизајн од Оливија Riegel(r) собирање.Send AFrame со гордост го носи целиот Оливија Riegel(r) наплата за вашата шопинг погодност. 817655011516 - CK1107.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.