• Обновено
Prym #24 Директно Шивачка Игли - 1 Lb Кутија (Големина 24, 1-1/2) 113000

Prym 24 Директно Шивачка Игли - 1 Lb Кутија (Големина 24, 1-1/2) 113000

Оценката:
DEN 432.00

Тековен
Во магацинот.

Prym Dritz Прецизност Точка Шивачка Директно Иглички.Големина 24, 1-1/2" долго, .036" жица со дијаметар. 1 lb Кутија.Околу 2,200 иглички.Никел позлата резултати во сребрена боја заврши.Овој слој го прави овие игли високо отпорни на корозија и оксидација.Prym Dritz Прецизност Точка Шивачка Директно Иглички.Шивачка игли, совети се остри!Овие се со највисок квалитет иглички ќе најдете.Од прилагоди за да се заврши облека, вие ќе најдете стотици користи за овие разноврсна иглички.Никел-обложено челик.Големина 24, 1-1/2" долго, .036" жица со дијаметар од 1 lb Кутија.Околу 2,200 иглички Никел позлата резултати во сребрена боја заврши Овој слој го прави овие игли високо отпорни на корозија и оксидација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.