• Обновено
Насликани Дрвени Круг Ѕид Кабинет Креативни Решетки Полица во ЖИВО Позадина Ѕид Декорација Рамка Полица на Ѕидот Виси (Боја : G)

Насликани Дрвени Круг Ѕид Кабинет Креативни Решетки Полица во ЖИВО Позадина Ѕид Декорација Рамка Полица на

Оценката:
DEN 8381.76

Тековен
Во магацинот.

1. Пакет H вклучува : црвениот круг полица * 4 + црна 40cm полица * 4 + срце облик ѕид налепница * 2 поставува;пакет G вклучува : боја круг полица * 4 + 40cm полица * 3 (длабочина : 15cm) + 60cm Одбор *3 (длабочина : 15cm) + прстен ѕид налепници * 2 групи. 2. ПРЕДУПРЕДУВААТ СОВЕТИ : Оваа коцка завртки соодветни за бетонски / ѕид од тули.НЕ ГИПС ОДБОР ЅИДОВИ.НЕ СЕ ПОГОДНИ ЗА ОГРОМЕН КНИГИ ИЛИ ГОЛЕМИ РАБОТИ. 3. На дрвени У облик лебди полица изработени од МЕДИЈАПАН со бела нетоксични бои, тешки и еко-пријателски.мазна гланц направи wall полица водоотпорен и лесно се чисти. 4. Стилски модерна ѕид полица може да биде лесно се инсталира на ѕидот беспрекорно со невидливи загради.Да зачувате простор и идеален за одржување на домот уреден и организиран. 5. ШИРОКА УПОТРЕБА : работ полица едноставен, но мултифункционален да се прикаже многу decors како што се мали вазни, CD, lego, играчки, фото рамка, часовник, во мали книги во дневна соба, спална соба, купатило, кујна, канцеларија, балкон и студија соба.производ description Material : MDFCoating : СТП paint Thickness : 1.5 CMGross тежина : 9 KG/12 KGUses : Складирање / Чување / Декорација / Display Accessories : донирани проширување завртки и проширување pipe Advantages : не-токсични, невкусна, водоотпорен, огноотпорни, влага-доказ, зелена safety Note : мали украси на сликата снимање реквизити, оваа продавница не се продаде.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.