• Обновено
RenminRoad Перница за Врат Поддршка,Мемориска Пена Перница Грлото на Вратот Гел Перница за Ладење Страна, Грбот, Стомакот Прагови,Грлото на Перница за Врат Болка

RenminRoad Перница за Врат Поддршка,Мемориска Пена Перница Грлото на Вратот Гел Перница за Ладење Страна, Грбот,

Оценката:
DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

Полиестер.КРЕВЕТ ПЕРНИЦИ ЗА СПИЕЊЕ : Обезбедува тераписка помош за сите прагови и вратот болка, ќе се разбудам чувство целосно да се полнат и се подготвени да ги преземат ден.Своите премиум ткаенина за да бидете кул и удобно во текот на ноќта.ПРЕМИУМ КРЕВЕТ ПЕРНИЦИ : на грлото На матката перница јадро е направен од високо-квалитет гел и полиуретан мемориска пена, и перница случај е направен од најлон и вител полиестер предиво.Гелот е кул и постојана температура, може да го апсорбира вишокот топлина од главата, брзо да се релаксираат на скалпот нерви, и внесете длабок сон, како е можно поскоро.ЕРГОНОМСКИ СТАНДАРД ПЕРНИЦИ : Докажано контура дизајн совршено се поддржува и да се усогласува главата, вратот, рамото и назад.Ќе заспие побрзо и подлабоко.Тоа е можно за да се доживее некои непријатност за време на првите две недели, додека вашето тело се обидува да се прилагоди на точната позиција.Обидете се тоа за ново ниво на удобност, без разлика дали ќе се врати sleeper, стомакот sleeper или несакани sleeper.UITABLE ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ЛУЃЕ : Ова вратот поддршка перница е многу погодна за старешините, канцеларијата на работниците, наставниците и оние кои страдаат од нарушувања.Ако имате хронична грлото на spondylosis, нежен врат поддршка перница ќе биде оптимален избор за обезбедување удобно спиење и ослободување на болка на грлото на ' рбетот.Вашето пристигнување е мојата чест, ви благодарам за вашата доверба и поддршка, и да ви посакам среќен живот. [Најдобар подарок] : Ова кревет перници може да се користи како подарок за Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените, Нова Година, и housewarming подарок за вашите пријатели, колеги и семејството.Оваа перница е добар дар choice Product Прирачник : Производ во боја : White Product материјал : Перница материјал : гел + полиуретан меморија foam Pillowcase материјали : најлон + вител полиестер yarn Product Големина на : 55*38*11/8cm/21.6*14.9*4.3/3.1 inches Package Содржина : 1* Pillow Applicable сценарија : дневна соба, ученичкиот дом, канцеларија, bedroomcaution : 1. Ние само го продаде перници, другите се props2. Сите податоци се рачно се мери со мала errors3. Поради влијанието на физичките фактори како што се светло, камера за боја и светлина, може да биде мала хроматска аберација.Ви благодариме за вашата поддршка, ние ќе се стремиме да се направи подобро.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.