• Обновено
XISEDO Андроид 8.0 7 Автомобил Стерео Autoradio RAM меморија 4G ROM 32G Главата Единица е Радио за Автомобил GPS Навигација за Fiat Linea 2007-2012/ Фиат Гранде Punto 2008 година (со DVR и Задните-Ви

XISEDO Андроид 8.0 7 Автомобил Стерео Autoradio RAM меморија 4G ROM 32G Главата Единица е Радио за Автомобил

Оценката:
DEN 1848.00

Тековен
Во магацинот.

Оперативен СИСТЕМ : Android 8.0 со 8 Основни 64-битен ПРОЦЕСОР Coretex-A53 @ 1.5 G; RAM меморија : 4 GB; ROM : 32 GB; Екран Резолуција : 1024*600; Екран Тип : Капацитивни Мулти-Екран на допир.GPS Навигација : Можете да даунлоадирате онлајн GPS апликации како Waze, Sygic, Google и други апликации во Google Play Продавницата, или за да се добие присутен мапата извор од мапата на добавувачите да се користи сателитска навигација.И можете да го користите навигација додека го слушате музика или радио.Мулти-функции : Вграден Bluetooth за hands-free повикува и вградениот Wi Fi модул; Поддршка на Воланот Контрола / FM AM Радио/ OBD2/ Navigation/ DAB/ Слика во Слика/ Subwoofer.Пакет : 1 x Стерео во Автомобил, 1 x Моќ Кабел, 1 x Радио Антена Адаптер, 1 x GPS Антена, 1 x Wi Fi Антена, 1 x GPS Картичка(Во GPS Картичка),1 x Микрофон Кабел, 1 x USB Кабел, 1 х 3 G/USB Кабел, 1 x РКА Излез, 1 x ПОМОШЕН Кабел, 1 x Надворешен Микрофон.Одговара за : Fiat Linea(2007-2012)/ Фиат Гранде Punto 2008 година. Одговара за димензии на табла : 242.4 мм*88.8 mm.Ве молиме да ни испратите сликата на таблата на вашиот автомобил ако не сте сигурни дали ова autoradio одговара за вашиот автомобил.Answer : ___________________________ Note : Ние ви препорачуваме специјализирани лице да се инсталира на автомобил стерео; ве молиме да не контактирате доколку ви е потребна инсталација настава. #Информации за системот за# * оперативен СИСТЕМ : Android 8.0 * ПРОЦЕСОР : 8 Основни 64-битен ПРОЦЕСОР Coretex-A53 @ 1.5 G * RAM меморија : 4 GB * ROM : 32 GB * Аудио Излез : 4*45 W макс * Екран Резолуција : 1024*600 #Воланот Контрола# * Можете да ги контролирате јачината на звукот на автомобил стерео и употреба на повеќе жешки копчиња за директно на воланот. #Bluetooth 4.0# * Вграден микрофон во control panel поддржува hands-free јавувате. * Поддржува Bluetooth конекција со вашиот i Phone и Android мобилни уреди. * Поддржува hands-free Bluetooth музика/A2 DP Bluetooth музика. #Огледало-линк/ Лесно да се поврзете/ Air-игра# * За Android мобилни телефони, може да се mirrorred и контролирани директно на единица преку USB-кабел connectionl; * За i Phone, тоа кабината биде само mirrorred на единица преку Wi Fi конекција. #Wi Fi/ Дата Мрежата# * Wi Fi : Поддржува поврзување на Wi Fi заеднички од страна на мобилен телефон. * 3 G : Поддржува WCDMA/CDMA2000/TD-SCDMA (Надворешен 3 G USB модем и вашиот локален интернет SIM картичката се бара). #GPS Навигација# * Поддржува онлајн и офлајн мапи, како што се Google, Navitel, lgo, Tom Tom, Sygic Waze и др. * Возачот може да го користите навигација fuction додека листата на музика или радио во исто време. #Радио# * FM Фреквенција на Опсегот : 87.5-108 MHz.''Increment'' : од 0,05 MHz(ЕУ)/0,1 MHz(САД).Поддржува чување на 18 станици. * СУМ Фреквентен Опсег : 522-1620 KHz.''Increment'' : 9 KHz(ЕУ)/10 KHz(САД).Поддржува чување на 12 станици. * RDS : Yes. #Други Посебни Карактеристики# (Додатоци се бара) * вртежен момент Про (OBD2&Автомобил) * DVR и Задните-видете Камера на Текст * ПОМОШЕН во * DAB.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.