• Обновено
uxcell 100 Парчиња 7 Големина Бела Полистирен Пена Топки Мазна Круг Цврста Топка за Занаети, Уметност, DIY, апарати за Домаќинство, Лица Декорации

uxcell 100 Парчиња 7 Големина Бела Полистирен Пена Топки Мазна Круг Цврста Топка за Занаети, Уметност, DIY,

Оценката:
DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Пакетот доаѓа во мешани димензии : дијаметар околу 1cm(0.4 инчен), 2cm (0.8 инчен), 3cm (1.2 инчен), 4cm (1.6 инчен), 5cm (2 инчи) 6cm (2.4 инчи) и 8cm (3.2 инчи), кој ќе ги задоволи вашите различни потреби.Овие големи димензии топки може да се користи за DIY цветни топки за свадба, како декорација, и малата големина топки може да се користи како DIY убави подароци за вашето семејство и пријатели за време на фестивалите.DIY Занает Алатки : направени од цврста пена на висока густина, тоа не е лесно да се пробие и може да биде обоен, залепени, се сече, изшкуркан и закачени за да го создаде она што го сакате.Лесен за користење : декорирате со бои и колаж материјали, или се држи вашиот омилен sequins на топката е површината да ги красат, чипка, оригами, сите ливчиња се однесуваат на овие пена топки да се направи малку подароци или уметнички проекти.Што е уште поважно : овие лесни солидна стиропор се сфери може да се користи како сончев систем модел или како математика проектот алатки, кои тие се голема мулти-цел на производот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.