• Обновено
Fansipro Халоген Сијалица Светлината Слабеењето, Додаток Колекции На Bycicle Продавница; Печка; Индустрија; Дезинфекција Кабинет, 30x10x10(MM), Жолт, 3 Парчиња Домаќинство Халог

Fansipro Халоген Сијалица Светлината Слабеењето, Додаток Колекции На Bycicle Продавница; Печка; Индустрија;

Оценката:
DEN 643.44

Тековен
Во магацинот.

Лесен за инсталација, содржаен дизајн.Производот може да го продолжи својот живот поради calorific вредност.Оптички извор е стабилен со мала светлина распаѓање.Производот е убаво светлина и униформа светлина ефикасност.Висока осветленост и долго зрачењето опсег.Одговара за овие прилики : Bycicle Продавница; Печка; Индустрија; Дезинфекција Кабинет; Возење; Фабриката; Предградијата; Отворено; Хардвер Продавница; Фрижидер Бои : Жолта Материјал : Стакло Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 30(G) Производ Должина : 30(MM) Производ Ширина : 10(MM) Производ Висина/Дебелина : 10(MM) Напон(V) : 12 Моќност(W) : 55 Живот(H) : 500 Прозрачна флукс(LM) : 1500 Пакет Листата : 3 парчиња Домаќинство Халоген Светилка Светилки Описи : Лесен за инсталација, содржаен дизајн.Производот може да го продолжи својот живот поради calorific вредност.Оптички извор е стабилен со мала светлина распаѓање.Производот е убаво светлина и униформа светлина ефикасност.Висока осветленост и долго зрачењето опсег.Висок квалитет на процесот со силна рефракција.Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали Содржаен дизајн и прекрасен изглед.Безбедност и заштита на животната средина за парична казна изработка.Преферирана материјал е безбедно и зелена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.